HP  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

HP Garantisi Olan Bir Üründen Nasıl Para İsterseniz

365görüntüleme
Ayşe
Ayşe 24 Kasım 2020 12:12

Aldığım HP marka laptopun kamarasını kullanmaya başladığımda çalışmadığını fark ettim ve servise gönderdim garantisi dolmadığı halde bende 420 TL ücret talep ettiler ben yaptırdım ücreti laptopu gönderdiler hiçbir şekilde fatura bilgilendirme yapılmadı ve gelen lep top kötü bir şekilde geldi bu zamanda Dikkatli çalışmaları gerekmez mi kızım çok mağdur oldu uzaktan eğitime katılamadı.

 Servisten geldiği zaman da bilgisayar hata verdi Programcıya Gönderdim Program yükletmek zorunda kaldım servisten çıkarken laptopun çalışıp çalışmadığı kontrol edilmiyor mu bana sadece not düşülmüş mü window nu yükletin diye bu programlı servisin yapması gerekmiyor mu ben yüklettim yine hata verdi.

 Bu sefer video çalıştırırken problem yaşadım şu an da halen laptopum programcıda HP servisi yüzünden çok mağdur edildim.

Gelişme
Gelişme

26 Kasım 2020 15:05

HP bilgasayar aldık bir süre sonra kamarasının çalışmadığını fark ettik internetten numarasını araştırdık göndermek için 0850 303 49 01 numarayı ulaştık bize adres verdiler laptopu gönderdik daha sonra aradılar 420 TL ücret istediler bizde garantisi devam eden bir ürüne nasıl para isterseniz dediğimiz zaman kullanıcı hatası dedi bize demiyorlar ki biz HP nin servisi değiliz demiyorlar resmen dolandırdılar neyse biz parayı gönderdik laptop geldi içinde fatura yok laptopu berbat etmişler neyse biz sonra öğrendik ki HP nin servisi değil bizi dolandırdılar şimdi buaraya yazma sebebim HP nin servisi diye insan dolandırıyorlar biz mağdur olduk başkası olmasın siz HP servisi olarak el adın bu duruma

HP Logo
HP25 Kasım 2020 11:44

Sayın İlgili; Müşterimiz Ayşe H.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Ayşe H. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler