HP ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Önder'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hp Ekrandaki Geçmeyen Lekeler Ve Online Sınav Öncesi Mağduriyet

2.998görüntüleme
Önder
Önder 09 Eylül 2020 15:15

HP Pavilion gaming power dizüstü bilgisayarımı, sınavdan 10dk önce açmak için güç düğmesine bastığımda tepki alamadım. Ekrandaki geçmeyen lekeler yüzünden ve bilgisayarımın açılmaması yüzünden hemen HP Ankara servisine başvurdum. İstanbul'a yollayacaklarını söylediler. Uzaktan eğitimimin olduğunu belirttim ve geçici bilgisayar talebinde bulundum. Talebim reddedildi. 27 Ağustos 2020 tarihinde teslim ettiğim bilgisayarımı 7 Eylül tarihinde teslim alabildim. Sınavlara telefondan girmek zorunda kaldım. Servis formunu okuduğumda resimdeki gibi ekran değişim talebimin de reddedildiğini gördüm. Kısacası HP Türkiye bilgisayarımı İstanbul'a neredeyse 2 haftalığına gezmeye götürüp getirdi. Daha önce fanı değişti ve toplamda 3 şikayet ve 2 servis deneyimim oldu daha garantisi bitmeden. Bu yaşadığım mağduriyetten dolayı ilk ve son HP ürünü kullanışım.

HP Logo
HP14 Eylül 2020 15:25

Sayin Ilgili; Musterimizin sikayeti ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musterimizin sitenize iletmis oldugu sikayetinde belirtilen telefon numarasi üzerinden kendisine ulasamamaktayiz. Musterilerimiz, HP Tuketici Urunleri Destek Hatti’ndan (0212 4448121) haftaici 09:00-18:00 saatleri arasinda tarafimiza ulasabilmektedirler. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla; HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

Önder
Önder04 Kasım 2020 10:58

Herkese iyi günler, son durum şu; ekrandaki hastalıklı lekeleri değiştirmeyi garanti kapsamında değerlendirmediler ve 1900lira ücret talep ettiler, tabii ki de reddettim. HP Türkiye'nin mouse dahil hiçbir ürününü kullanmayacağım emin olabilirsiniz. İlk ve son HP ürünü alışım bu bilgisayar oldu. Ben aldım pişman oldum öğrenci olarak yüklü bir miktar para verdim kesinlikle helal etmiyorum. Okuyan vatandaşlara da tavsiyem uzak durmaları olur.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler