Hp Değişen Ana Kart Sonrası Dokunmatik Özelliğini Kullanamıyorum

İbrahim İbrahim26 Ekim 11:07

Kullandığım ürünün anakartını arıza sebebi ile değiştirdiler. Değişim sonrası dokunmatik özelliği çalışmıyor. Bu konuda HP den destek istiyorum. Fakat ürün yurt dışı denip in inden çekiliyorlar. Servise passt otomatik vitesle gidiyorum, servis bana Jetta manuel vites veriyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 3 hafta önce

Benimle hiç kurumsal olmayan bir şekilde konuşmaya yurt dışı faturamı istiyorlar. Bilgisayarımı bozdular ve sözde yaptıkları işe sahip çıkmıyorlar. 2 bin dolarlık bilgisayarı bir kenara bıraktım resmen dreamcolor ve dokunmatik özelliğini bozup şimdi de yurt dışı cihaz deyip sahip çıkmıyorlar. Üstüne de tehdit ediyorlar. Tüketici Hakem Heyetine ve asliye hukuk mahkemesine başvurdum. Hiç birşeylerine inanmayın lütfen.

HP Logo HP 3 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz İbrahim A.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz İbrahim A. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler