16 Aralık 2017
Yorum Yap
#9909213

HP Bilgisayarım Sürekli Arıza Veriyor

O kadar kötü bir bilgisayar teslim etmişsiniz anlatamam. Yaklaşık 2 sene içinde 3, 4 kere servise gitti işte hard disk yanmış, yok hoparlör bozuk, işletimcisi bozuk. Hepsine eyvallah yaptınız bir şeyler her seferinde 4, 5 ay geçiyor yine hata yine aynı şeyler. Arkadaşım yapacaksanız düzgün yapın ya da değiştirin millet 10 sene kullanıyor bilgisayar ya powerpoint kullanarak bunlar oluyorsa vay HP kullananların haline. Şimdi hadi garanti bitti yine bilgisayar bozuldu bir soralım ki fanı çalışmıyor. Bu bilgisayarı sizden başka kimse açmadı siz ne yaptınız başka bozuk fan mı taktınız, yoksa hiç takmadınız mı sorgulamak lazım. Para verseler almayacağım tek markasınız ve gerçekten vasatsınız.

Şevval Şevval 873 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Şevval29 Aralık 2017

  Zorda olsa benimle ilgilenen yetkililere (güya yetkili yoktu dediklerine koskoca HP ‘de ama olduğunu gördük ve duyduk) çok teşekkür ederim. Umarım yeni göndermiş olduğunu cihazdan memnun kalırım bu arada müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman her koşulda önemlidir çalışanlarınızın S**** M***öğrenmesi dileğiyle.

 • Şevval22 Aralık 2017

  Kendileri yardımcı olmadığı gibi Amerika e-mail adreslerini dahi paylaşmıyorlar pardon paylaşmak değil bilmediklerini iletiyorlar tuhaf

 • Şevval21 Aralık 2017

  Şikayetime dönüş yapılmadı sıfır yetkili bir kişi ezberlediği cümlelerle sıfır yardımcı olma şuuru ile bana ulaştı kaldı ki yasal süreçleri bile bilmeyen belli ki konuya hakim olmayan biri. Kendisine talebimi ilettim buradan da iletiyorum yetkili bir kişi ile görüşmek istiyorum vasıfsız biri ile değil.

 • HP Temsilcisi21 Aralık 2017

  Sayin Ilgili; Musterimiz, sayin O.’in 16 Aralik 2017 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Onay ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler