HP W 2207 Monitör Arızası Giderilmiyor!

Turgut A. |

Hp'den başlıkta modelini belirttiğim monitörü piyasadaki monitörlerin neredeyse 2 katı fiyatına aldım. 2. 5 yıl önce 650 TL para vermiştim. Bu ürünün şirketi bakıldığında büyük bir firma sanılan arıza gibi durumlarda muhatap bulamayacağınız, servisinin sadece Ankara’da olduğunu İstanbul’da hiç bir şekilde müdahale edemediklerini belirten bir firmadır.

Müşteri danışmanı 15 ile 30 iş günü arasında bir servis süresinin olabileceğini söylerken yanlışlıkla bu süre içerisinde ben monitörsüz ne yapacağım dediğimde verdiği cevap çok enteresan "yedek monitörünüzü bağlayın beyefendi" dedi. Hanginizin evinde yedek monitör var söyler misiniz? Kısacası bilgisayar mı alacaksınız? HP'den kesinlikle uzak durun, zira Acil bir durumda yedek bilgisayarınızı kullanın diyebilirler. Ben eminim burada kendileri ile ilgili şikayetleri dahi incelemek ve çözüm amaçlı aramaktan firma yetkilileri.*

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  18:16  Sayin Ilgili;

  Musterimiz, Sayin Satici’ nin 4 Agustos 2010 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musterimiz, cihazinda monitor ile ilgili sorun yasadigini belirtmektedir. Musterimizden cihazini Onarim Merkezimize teslim etmesi ve cihazinin teste tabi tutulmasi onerilmistir. Musterimiz, cozum onerimizi uygulamayi kabul etmediginden cihazda herhangi bir islem yapamadigimizi uzulerek iletmek isteriz.


  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calısmalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

 • Turgut A.
  09 Ağustos
  12:11

  Merhaba,

  Şikayetim ile ilgili beni arayan Simge ismindeki bayanında müşteri hizmetleri ve teknik servise ürünümü gönderecek şahıslardan bir farkı yok.Yetkili olarak arıyor ama sorularıma cevap veremiyor.Hp firması demekki bu kadar deneyimsiz insanlarla çalışıyor.Bu durumda normaldir servis ile ilgili anlaşmazlık ve sorunların doğması.Ürününüzü almak için verdiğim paraya acıyorum.Emin olun bundan sonra sizin firmanıza ait ürünü almam ve aldırmam.