06 Ağustos 2015

HP Ürün ve Müşteri İlişkileri Sorunu.

Şirketimizde kullandığımız HP Enterprise Flow 7500 Masaüstü Tarayıcı (l2725b) ürünümüzün her 2 ayda bir kağıdı çekerken kullandığı roller makarası eriyor. Hatta HP'nin bu parçayı özel olarak sadece bu tarayıcı da ürettiğini gördük. Fakat ürün hem çok pahalı hem de Türkiye de hiçbir yerde satılmıyor. HP 100 Roller Kit (l2718a) olarak geçen bu parçaya her 2 ayda bir yurt dışından 200 TL'yi aşan masrafla getirmeniz lazım.

Diğer tarayıcılarda böyle şeylerin yaşanmadığı bu ayıplı ürünü değişim için HP Müşteri hizmetlerine 4756480676 kayıt numarasıyla bildirmemize rağmen kesinlikle 1 haftadır geri dönülmüyor. Aradığımda müşteri ilişkilerinden size dönülecek diye oyalanıyoruz.

Kamil 118 Okunma

Cevaplar

  • HP Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Sayın İlgili; Müşterimiz Kamil Erdem Y.'in sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Kamil Erdem Y. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgiler aktarılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön