HP Sorunumuza Hala Çözüm Bulmadı!

İsmail A. |

Hp internet sitesinde ürettiği bu ürünün RP956ea serisinde donanım hatası olduğunu yazmasına rağmen ve laptopumuz teknik servise birçok kere gitmesine rağmen sorun teknik servisçe de çözülememiştir. Zaten çözülecek bir şey yok. Hp hatalı üretim yaparak müşterisini mağdur etmiştir. Bilgisayardan anlamayan kişileri de oyalayarak garanti süresinin dolmasını sağlamıştır. Yalnz benim ürettiğim şu ürünlerde donanım hatası var diyip de o ürünü geri almamak müşteriyi oyalamak size yakışmıyor.

Bu ürün çocuğumun öğretmenine ait . Ben de 18 yıllık bilgisayar sektöründe olan 12 yıldır bilgisayar öğretmenliği yapan biri olarak artık HP laptopların yanına bile yaklaşmıyorum. Çağrı merkezini de ayrıca aramama rağmen çözüm yok. Ankara bölge servisi sadece hata tespiti için 110 tl istiyor. Var mı böyle bir şey? Arızanın ne olduğunu söylüyoruz. Sitenizde yazıyor. Seri numaraları ortada. Bu para ne oluyor? Bilişim sektöründe insanların nasıl yanıltıldığını neler yapıldığını çok iyi biliyorum. Bu tavırlarınız kabul edilemez.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  09:04  Sayin İlgili;

  Musterimizin sikayeti ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musterimizin sitenize iletmis oldugu sikayetinde belirtilen e-posta adresinden kendisine ulasamamaktayiz.

  Musterilerimiz, HP Tuketici Urunleri Destek Hatti’ndan (0212 4440307) haftaici 09:00-18:00 saatleri arasinda tarafimiza ulasabilmektedirler.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla;  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari