HP Servis Yazıcımı Onaramıyor!

Erman K. |

10.09.2013 günü Bursa Bimeks mağazasından aldığım HP marka yazıcıyı aldıktan 4 gün sonra kağıt sıkışma hatası ve almaması gereken yerde kağıdı alıp sıkıştırma ve boş kağıt vermesi üzerine tam 4 kez aynı sorundan dolayı HP müşteri hizmetlerine gitti ve 5.'yi göndermek için kutu evde günlerdir bekliyor.

Müşteri hizmetleri ve teknik servisin bu sorunu çözememesi artık çileden çıkardı. Kargoya ve Bimeks'e giderken verdiğim taksi parası ile kırtasiye fotokopi makinesi alırdım şimdiye. Hayrını göremeden 5.kez teknik servise gidecek ama gidemiyor ilgisizlikten yeter artık çözüm bulmanızı istiyorum ve artık aldığım cihazı bir daha yollamamak üzere evimde kullanmak istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman K.
  10 Ocak
  22:05

  Doğru ilgilendikleri ama çözüm bulamadılar cihazımı iade etmek istediğimi söyledim donanımsal bir arızası olması gerektiğini sölylediler 1 ay içerisinde 5 defa servise giden bir yazıcıyı nasıl iade almıyorlar yada değiştirmiyorlar anlamak mümkün değil hp sen bir daha alışveriş mi KESİNİKLE HAYIR!!!!!

 • 10 Ocak
  11:57

  Sayin Ilgili;


  Musterimiz, sayin Kanmaz’in 22 Aralik 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Kanmaz ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari