HP Servis Sıvı Teması İddiasıyla Para İstiyor!

Dilek P. |

HP marka bilgisayarım çalışırken birdenbire kapandı ve bir daha açılmadı. 11 Kasım 2013 tarihinde servise gönderdim. İki hafta haber bekleyip daha sonra kendilerini aradığımda bilgisayarınızın ana kartında sıvı teması var diyerek 822 lira ücret talep ettiler. Üstelik bu konuda beni bilgilendirdiklerini iddia ettiler. Bilgisayarıma benden kaynaklanan sıvı teması olmadığına kesinlikle eminim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek P.
  02 Aralık
  17:15

  Tabiki teklifinizi kabul etmeyeceğim. Bana söylediğiniz sıvı temasından dolayı kullanıcı hatası olduğu ancak yağmurun altında veya buharlı bir ortamda değil de odamda "dizüstü" bilgisayarımı dizimin üzerinde kullanırken birden bire kapanması ile nasıl sıvı teması diyebiliyorsunuz anlam veremedim. Sorduğumda ise ortamdan, havadan nem kapmıştır diyorsunuz. Bu size de mantıksız gelmiyor mu ?
  Ayrıca fotoğraflı belge istedim yaklaşık 1 hafta önce, sürekli mail göndereceğinizi söylüyorsunuz ama hala gelen birşey yok teknisyenleriniz başka işlerle mi meşgul merak etmiyor değilim açıkçası...

 • 02 Aralık
  16:44

  Sayin ilgili;

  Seri Numarasi : 5CD2132G8L


  Musterimiz , sayin Polat’in 26 Kasim 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musterimiz, cihazini Onarim Merkezimiz’e 08 Kasim 2013 tarihinde teslim etmistir. Teknisyenlerimiz tarafindan yapilan ariza tespiti islemleri sonucunda cihazin “Anakart, klavye ve topcover ” unitesinin kullanici hatasi nedeni ile arizali oldugu tespit edildiginden, musterimize parca fiyati teklif edilmistir. Musterimiz, sunulan teklifi onaylamadigindan cihazinin onariminin iptal edilmesini talep etmistir.

  Musterimizin talebi dogrultusunda Onarim Merkezimiz tarafindan cihazin onarimi iptal edilerek, urun teslime hazir konuma getirilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari