23 Ocak 2014

HP Servis Çalışma Saatleri

HP Ankara Öveçler 7. Cad. 37 numarada mukim onarım ofisinin çalışma saatleri tarafıma önce 17:30, sonra 18:00, en son olarak da 19:00 olarak bildirilmiş olup; en nihayetinde mesai bitimlerinin 17:30 olduğu yönünde karar verilmiştir.

Söz konusu saate kadar bilgisayarımı HP'ye götürme şansım bulunmamaktadır. Cumartesi günü ise HP çalışmamaktadır. Ankara ofis kargo ile gönderimi de kabul etmemektedir. Kısaca garanti adı altında olsun yada olmasın HP ürünü getirmememiz ve çalışmamak için bence gayet güzel bir yöntem bulmuştur.

Özlem 171 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 27 Ocak 2014

    Merhaba, 27.01.2014 tarihi itibarıyla HP'den çözüm olarak bir "yakınımın netbook'u onarım merkezlerine götürmesi" yönünde çözüm sunuldu.Bilgilerinize sunarım.

  • HP Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayin Ilgili; Musterimiz, sayin Yogurtcuoglu’nun 23 Ocak 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Yogurtcuoglu ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

  • Özlem 26 Ocak 2014

    Müşteri temsilcisinden dönüş aldım,ancak bilgisayarımı götürmedim. Götürmeyi planlarsamda bana özel çözüm üretileceğini düşünüyorum.Ancak ben, benim için yaratılan değil genele yayılan bir çözüm bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön