HP Servis Bilgisayarımın Arızası İçin Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Beyza C. |

Vatan Bilgisayar'dan Envy marka aldığım HP bilgisayar kullanıcı hatası olarak yere düştü. Vatan bilgisayara götürdüm ve tamiri için verdim. Vatan'dan 300 küsur tamir ücreti olduğu mesajı geldi ve ödemeyi kabul ediyorsam faks çekmem gerektiğini söylediler. Ben kabul ettiğimi beyan eder faksı çektim. (Gitti onay yazısı gelmişti) ancak talebim dikkate alınmamış.

Yapılmadan bilgisayar mağazaya geri gelmiş. Neyse yanlışlık olmuş denerek tekrar yolladık. Fakat bu sefer fatura 600 küsura çıktı. HP müşteri hizmetlerinin söylediğine göre 2. serviste diğer arızalar fark edilmiş. Ben bilgisayarın bu yeni keşfedilen arızalarını zaten bildirmiştim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:27

  Sayin Ilgili;

  Seri Numarasi : 4CN25115K2


  Musterimiz , sayin Cebeci’nin 02 Ekim 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musterimiz, cihazini Onarim Merkezimiz’e 23 Eylul 2013 tarihinde teslim etmistir. Teknisyenlerimiz tarafindan yapilan ariza tespiti islemleri sonucunda cihazin “AC, Docking Station” unitelerinin kullanici hatasi nedeni ile arizali oldugu tespit edildiginden, musterimize parca fiyati teklif edilmistir. Musterimiz, sunulan teklifi onaylamadigindan cihazinin onariminin iptal edilmesini talep etmistir.

  Musterimizin talebi dogrultusunda Onarim Merkezimiz tarafindan cihazin onarimi iptal edilerek, urun teslime hazir konuma getirilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari