30 Ağustos 2013

HP Servis Arızalı Ürünün Değişimini Yapmıyor!

2 yıllık garanti süresi henüz dolmayan HP Elitebook 8440P model dizüstü bilgisayarım aynı arızayı 2 defa verdi ve servise yolladım. İkisinin de arızadan dönüşü 15 günü bulmasına rağmen hiçbir benzer yedek cihaz tarafıma temin edilmedi ve 2. arızanın servisten dönüşü sonrası aynı arızayı tekrar yaşıyorum. Bunun üzerine HP yetkilisi ile görüştüm ve 3. kez aynı arızanın gerçekleştiğini değişim hakkımı kullanmak istediğimi söylemem üzerine yetkili bana bunun 4 kere tekrarlanması gerektiğini söyledi ve değişim yapmadılar.

Yasalarda okuduğum aynı arızanın 2 defa tekrarlanması durumunda farklı arızaların 4 defa tekrarlanması durumunda şeklindedir. Değişim hakkımı kullanmak istiyorum.

Asena 120 Okunma

Cevaplar

  • HP Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Müşterimiz Asena Yalçın’a ait HP E8440p model cihaz hakkında tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazı ile ilgili olarak müşteri ilişkileri yetkilimiz Sayın Yalçın ile irtibata geçmiş ve konu ile ilgili müşterimize gerekli bilgiler aktarılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Ticari Ürünler Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön