Levent E. Teşekkür Mesajı

HP servisinin hızı, hizmet kalitesi ve müşteri hizmetlerinin ilgilisi için teşekkür ederim.

HP Laptop Arızası!

Levent E. |

HP marka laptobumun harddiski garantisi dolmasından 5 ay sonra bozuldu. HP laptoplarda görülen kronik ısınma problemi zaten cabası. HP destek hattını arayıp onarım merkezine gönderdim. HP destek hattındaki arkadaşların teknik bilgileri çok zayıf olduğu için bir türlü anlaşamadık. Onarım merkezi ile görüşmek istedim numarasını vermediler. Alt tarafı aynı marka (hitachi) harddisk koymayın diyeceğim. Malum kalitesiz, 2,5 senede bozuldu. Fanı değişecekler, o da cabası. Bir fatura çıkardılar, arıza tespit bedeli dahil 500 TL. 2500 TL'ye aldığım Laptop 3000 TL'ye gelmiş oldu. Bir daha HP mi, asla.

Etiketler :

Soğutma Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent E.
  06 Ocak
  13:41

  HP servisinin hızı, hizmet kalitesi ve müşteri hizmetlerinin ilgilisi için teşekkür ederim.

 • Levent E.
  06 Ocak
  13:40

  Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. HP'nin servis kalitesi ve hızı gerçekten çok şaşırtıcı, takdire şayan. Laptopum 3 gün gibi çok kısa sürede tamir edilip geldi, çok temiz çalışmışlar. Değişen arızalı parçaları bile içine koyup göndermişler. HP servisi ufak tefek eksiklerine rağmen Türkiye standartlarının çok üzerinde profesyonelce çalışıyormuş onu gördüm.

 • 18 Aralık
  14:15

  Sayin ilgili;

  Musterimiz, sayin Eryigit’in 10 Aralik 2015 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri iliskileri Yetkilimiz, sayin Eryigit ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari