HP Haksız Talep.

Şanda K. |

Perakende fiyatı $250 olan ana kart için $600 isteyip, itiraz edince "o halde geri alın ama 90 TL ücret ödemezseniz bilgisayarınızı vermeyiz" dendi. Haksız bir kazanç kapısı yaratmışlar. Destek hattı da sadece ezberletileni tekrarlıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şanda K.
  17 Ağustos
  13:49

  Müşteri ilişkileri yetkilisi sadece yolladığımız belgeleri inceler gözüküp, hatta ekleri açamadım vs... de diyerek biraz bizi oyalamaya çalışıp sonuçta her iki haksızlık talebimize yapacak bir şey yok yanıtı verdi. Eğer bu tarz HP'yi tatmin ediyor ve müşteri ilişkileri olarak bir şeyler yaptıklarını düşündürüyorsa yazıklar olsun, kendilerine de bilgi verdim hem Türkiye genel müdürlüğüne hem de ABD deki müşteri ilişkilerine detaylı olarak şikayette bulunacağız. Tüm yaptığımız görüşmeleri de online dan yaptık hepsi kayıtlı ve paylaşıyoruz ancak papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar anlaşılan gerçek bir karşılık almazlarsa tüketiciyi kazıklamaya devam edecekler.

 • 17 Ağustos
  11:25

  Sayin Ilgili;

  Musterimiz, sayin Kiray’in 12 Agustos 2016 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Kiray ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari