08 Şubat 2014

HP Garanti Kapsamındaki Windows Yüklü Bilgisayarıma Servis Linux Yükledi

1 yıl önce aldığım HP bilgisayarımın fonu bozulması nedeniyle Ankara'daki garanti servisine verdim. Bilgisayarım bu 1 yıllık süreçte format dahi görmemiş, aldığımdan beri Windows işletim sistemi yüklüydü. Garanti servisi fanı mı değiştirmiş, fakat Linux yükleyerek beni mağdur etmiştir.

Windows yüklemeye yetkileri olmadığını ve gidip orijinalini almamız gerektiğini yada yasal olmayan sürümlere başvurmamız gerektiğini söylemişlerdir. Şuan bilgisayarımda Wi-Fi kullanamıyorum ve Linux işletim sistemini bilmediğimden belki nicesi özelliği çalışmıyor. Bilseydim sıradan bir bilgisayarcıya verir daha az hasarla bilgisayarımı şimdi kullanıyor olurdum. Size güvenmekle hata etmişim.

Gizem 172 Okunma

Cevaplar

  • HP Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Sayın İlgili; Müşterimiz Gizem Sever’in sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Gizem Sever ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgiler aktarılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön