HP Ekran Sorunu Çözüm Bekliyor!

Serap D. |

HP Pavillion DV 6000 model bilgisayar kullanıyorum .2007 Ağustos ayında aldım yaklaşık 6 aydır da evime internet bağlattığım son altı aydır kullanmaya başladım. Bilgisayarımı en son açtım kullandım ve kapattım daha sonra açmak istediğim de bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor bütün ışıkları yanıyor hatta fanıda devreye giriyor her şey normal şekilde işliyor fakat ekran gelmiyor sanırım ekran kartı arızası var yada başka bir arıza bu konuda ne yapabilirim? Ayrıca bilgisayarımın garanti süresi doldu ve birçok bilgisayarcının dediği iki şey var 1.HP Pavillion DV 6000 serisinde bu arıza rastlanılan en çok arıza türü zaten başka arıza vermezmiş ve özelliği garanti süresi dolduktan sonra baş gösterir ve yapılsa bile düzelmez diyorlar.
2. Hiç yaptırmayacağım diye uğraşma direk çöpe at.
Ben bu konuda sizden ne yapabilirim konusunda destek bekliyorum. Yönlendirmenize ihtiyacım var. Lütfen şikayetimi değerlendirip en kısa zamanda bu konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.*

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  09:09  Sayin Ilgili;  Musterimiz, Sayin Diri’ nin yukarida seri numarasini belirtmis oldugumuz HP Pavillion DV 6000 model ile ilgili olarak sitenize bazi bilgiler iletmek isteriz.

  Musterimiz, cihazinda ekran ile ilgili sorun yasadigini belirtmektedir. Musterimizden cihazini Onarim Merkezimiz’e gondermesi ve cihazinin teste tabi tutulmasi onerilmistir. Musterimiz, cozum onerimizi uygulamayi kabul etmediginden cihazda herhangi bir islem yapamadigimizi uzulerek iletmek isteriz.  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari