HP Dizüstü Bilgisayar Arızalı Çıktı!

Nurah O. |

Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım HP dizüstü bilgisayarın ana kartı arızalı çıktı. Yetkili servis cihazı yenisi ile değiştirme hakkım olmasına rağmen bana sormadan ana kartı değiştirmeye kalkıştı. Tesadüfen öğrenip ana kartın değil bilgisayarın yenisi ile değiştirilmesini istediğimi belirttim.

(Anlamı şu: Yetkili servis size sormadan bilgisayarınızda her türlü işlemi yapabilir dikkatli olun). Yetkili servis bilgisayarın değişimine onay verdi ancak da bu defa da bilgisayarın ithalatçı firma tarafından bir kez daha incelenmesi gerektiği belirtildi (Anlamı şu: İthalatçı firma yetkili servise güvenmiyor). Cihazı ithalatçı firmaya göndermek üzere Vatan Bilgisayar'a teslim ettim.

Bilgisayarım halen ithalatçı firmaya teslim edilmek üzere Vatan Bilgisayar deposunda bekliyor. 02 Haziran 2016'da aldığım ve hiç kullanamadığım bilgisayar halen değişim için bekliyor.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  16:55

  Sayin ilgili;

  Musterimiz, sayin Oruc’un 29 Haziran 2016 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri iliskileri Yetkilimiz, sayin O. ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari