HP Çok Sayıda Parça Değişimine Rağmen Bilgisayarımın Değişimi Yapılmıyor!

Gizem G. |

2014 Eylül ayında aldığım bilgisayarımı 2 yıl içerisinde 5 kere servise gönderdim ve 4 kere parça değişimi oldu. Anakartından USB girişine klavyesinden şarj girişine kadar bir sürü parçası değişti. Bu parça değişimlerinden ötürü bu bilgisayarı kullanmak istemediğimi defalarca ilettiğim halde yardımcı olunmadı. Tekrar göndereceğim dediğim zaman ise tehdit eder gibi ''olur gönderin bilgisayarınız burada kaybolur'' cevabı aldım (ses kayıtları dinlenebilir.

Tüketici haklarına gideceğimi söyledim, fakat bunlar için arıza formlarının tamamının bana maille iletilmesini rica ettim. 1-2 gün bekledim yollanmadı. eski arşiv olduğu için 5 iş günü sürer denildi 5 iş günü bekledim halen ulaşmadı mail bana. Çocuk kandırır gibi sürekli işleri erteletiyorlar. Söylemediğim şeyleri söylemişim gibi bana geri aktarıyorlar. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  17:20

  Sayin ilgili;

  Musterimiz, sayin Gungormus‘un 31 Ağustos 2016 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri iliskileri Yetkilimiz, sayin Gungormus ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari