01 Mart 2016

HP Cihaz Hiçbir Şekilde Çalışmıyormuş!

Geçen yıl şubat ayında HP i 3 4 GB RAM dizüstü bilgisayar aldım. İki yıl garantili olan ürünüm iki hafta önce arızalandı ben de teknik servise kargo yoluyla gönderdim. Ürünü bir yıl önce 1200 lira gibi bir rakama almışken ve de ekran bağlantılarıyla alakalı ufak bir sorunu olmasına rağmen dün servisten arayan arkadaş bana tam 1141.87 Türk lirası fatura çıkardı. Ürünün arızasını servis yetkilisi ve kargodan teslim alan arkadaşa izah etmeme rağmen aynı zamanda ürünü kargo etmeden önce açıp çalıştırırken servis personeli cihazın şu an hiçbir şekilde çalışmadığını iddia ediyor. Şimdi dünyaca ünlü bir marka olan HP firmasının yetkililerine sesleniyorum: reklamlarınızda ve tüm iletişim elemanları müşteri memnuniyeti diye koca bir şeyin ardına mı sığınıyorsunuz yoksa bu yaptığınız işlemin adı nedir? Bir daha HP mağazasını önünden bile geçmem.

Tamer 169 Okunma

Cevaplar

  • HP Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın İlgili; Müşterimiz Tamer Yunus K.'nin sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Tamer Yunus K. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgiler aktarılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  • Tamer18 Mart 2016

    i26.02.2016 HP servise gönderdiğim bilgisayarım kargoda hasar görmüş HP gibi ünlü bir firma faturayı bana yüklemektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön