HP Cihaz Hiçbir Şekilde Çalışmıyormuş!

Tamer Yunus K. |

Geçen yıl şubat ayında HP i 3 4 GB RAM dizüstü bilgisayar aldım. İki yıl garantili olan ürünüm iki hafta önce arızalandı ben de teknik servise kargo yoluyla gönderdim. Ürünü bir yıl önce 1200 lira gibi bir rakama almışken ve de ekran bağlantılarıyla alakalı ufak bir sorunu olmasına rağmen dün servisten arayan arkadaş bana tam 1141.87 Türk lirası fatura çıkardı. Ürünün arızasını servis yetkilisi ve kargodan teslim alan arkadaşa izah etmeme rağmen aynı zamanda ürünü kargo etmeden önce açıp çalıştırırken servis personeli cihazın şu an hiçbir şekilde çalışmadığını iddia ediyor. Şimdi dünyaca ünlü bir marka olan HP firmasının yetkililerine sesleniyorum: reklamlarınızda ve tüm iletişim elemanları müşteri memnuniyeti diye koca bir şeyin ardına mı sığınıyorsunuz yoksa bu yaptığınız işlemin adı nedir? Bir daha HP mağazasını önünden bile geçmem.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  16:04

  Sayın İlgili;

  Müşterimiz Tamer Yunus K.'nin sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz.

  Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Tamer Yunus K. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgiler aktarılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

 • Tamer Yunus K.
  18 Mart
  09:15

  i26.02.2016 HP servise gönderdiğim bilgisayarım kargoda hasar görmüş HP gibi ünlü bir firma faturayı bana yüklemektedir.