HP Bilgisayarımın Garantisi ve Onarım Süresi!

Cem U. |

Yaklaşık 1 ay önce arızalanan bilgisayarımın garanti kapsamında onarılması için HP çağrı merkezini aradım. Bana kargo yollanacağını söylediler ve gelen kutuya bilgisayarı ve güç kablosunu koymamı söylediler. Daha sonra benden Vga kablosunun da (ekran kablosu) gerekli olduğunu verilen adrese kargolama mı söylediler. Benden 5 kuruş çıkmaması gerektiği halde ben genede kargoladım ama bana verilen adresin yanlış olduğu söylenip vga kablom geri gönderildi. Bende tekrar müşteri hizmetlerini arayıp onarım işleminin iptal edilip tekrar bana kargo yollanmasını ve bütün gerekli parçaların hepsini yollamamı talep ettim. Yaklaşık 1 haftadır kargo bekliyorum 1 aydır bilgisayarımdan faydalamıyorum bu sorunun umarım telafisini güzel bir şekilde yaparlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  15:35

  Sayin ilgili;

  Musterimiz, sayin Ulusoy‘un 6 Kasim 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri iliskileri Yetkilimiz, sayin Ulusoy ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari