HP Bilgisayarımın Garanti Sorunu Var!

Vedat K. |

Ürünümün garantisinin dolmasına daha 1 yıl var. Edirne'de oturuyorum, öğrenciyim. Evi su bastı, HP'yi aradım garantiye giriyor mu diye sordum, giriyor dediler. PC'mi çiziksiz yolladım. PC geldiğinde üzerinde çizikler vardı ve ekranın sol menteşesini fazla sıkmışlar. Yapmışlar ama. Geçenlerde ürünü bir daha yolladım, bana dedikleri şey, PC'nin içindeki fanı da benim kırmış olmam. Oysa bunun mümkünatı yok.

4. veya 5. telefon tartışmamızda fanın yapılacağı söylendi. 15 gün garantide kaldı ürünüm ve 15. gün yolladılar. PC geldiğinde, hiçbir şeye dokunulmamış. Fan gene aynı sesi çıkartıyor, aynı bozukluk. 2 gün sonra PC hiç açılmadı. Şimdi arıyorum bana ürün garanti dışı diyorlar.

Etiketler :

Garanti Süre Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  17:39

  Sayin Ilgili;

  Seri Numarasi : 5CD2245SNP


  Musterimiz , sayin Kalmaz’in 17 Eylul 2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musterimiz, cihazini Onarim Merkezimiz’e 13 Agustos 2013 tarihinde teslim etmistir. Teknisyenlerimiz tarafindan yapilan ariza tespiti islemleri sonucunda cihazin “LCD, ODD, TC, KB, BASE ” unitelerinin kullanici hatasi nedeni ile arizali oldugu tespit edildiginden, musterimize parca fiyati teklif edilmistir. Musterimiz, sunulan teklifi onaylamadigindan cihazinin onariminin iptal edilmesini talep etmistir.

  Musterimizin talebi dogrultusunda Onarim Merkezimiz tarafindan cihazin onarimi iptal edilerek, urun teslime hazir konuma getirilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari