Mustafa K. Teşekkür Mesajı

İlginiz için Şikayetvar'a ve Hp Müşteri ilişkileri yetkilisine teşekkür ederim.Sorunum çözülmese bile geri dönüş yapılması bana yetti..

HP Bilgisayarımın Batarya Sorunu Var!

Mustafa K. |

HP laptomu aldığımdan beri ısınma ve pil sorunu yaşadım sağolsunlar servis pili 2 kez değiştirdi ki pilin değişmesi için bence aciliyet yoktu. Sadece pil denetiminden geçmiyordu. Neyse garanti bitti ve bu kez 6 ay önce taktıkları pil %0 prize takılı dolmuyor hatası aldım artık PC pili ölmüştü. HP teknisyenlerini aradım ve pilin garanti yolu ile değiştiği için yapabilecek bir şeylerinin olmadığını aynı sorunu para ile alınan bir pilde yaşasaydım pilin değişimi yapılabileceğini söyledi.

İşte tam burada bir çelişki var ki her iki durumda da aldığımız pil sıfırsa ikisini de aynı şartlarda garantisi olması gerekir düşüncesiyle HP'den son bir pil rica ediyorum.

Etiketler :

Batarya Garanti Süre Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  16 Ocak
  22:30

  İlginiz için Şikayetvar'a ve Hp Müşteri ilişkileri yetkilisine teşekkür ederim.Sorunum çözülmese bile geri dönüş yapılması bana yetti..

 • 16 Ocak
  15:37

  Sayin Ilgili;

  Musterimiz, sayin Kavakli ’nin cihazı ile ilgili olarak sitenize bazi bilgiler iletmek isteriz.

  Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Kavakli ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgiler paylasmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari