HP Bilgisayarımı Garantiye Gönderemiyorum!

Erkin Ö. |

Bir laptop aldım geçen sene HP'den aldığım ilk aydan beri ekran ve ses kartı kaynaklı hatalar vermeye başladı ve aşırı ısınma sorunu vardı. Kullanmam gerektiği için garantiye gönderemedim. Şuanda göndermek istiyorum ama HP müşteri hizmetlerini aradığımda elden teslim etmem gerektiğini söylediler.

Ben sabit çalışan bir insanım teknik servisin çalışma saatlerinde ben de çalışıyorum ve bu nedenle gönderemiyorum böyle farklı birşey olur mu. Daha önce bütün elektronik eşyalarımı kargo ile garantiye göndermiştim. Bu konu ile ilgili HP'nin tavrına göre gerekirse tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkin Ö.
  09 Ekim
  08:03

  hayır her hangi bir mutabakata varıldığı yok. maillerime bile cevap vermiyorsunuz. tüketici hakem heyetine başvurdum bedel iadesi için. bundan sonra ne HP ürünü kullanacağım ne de çevreme önereceğim.

 • 31 Temmuz
  11:08

  Sayin Ilgili;

  Seri numarasi: CNF1104CK9  Musterimiz, sayin Ozyerli ’nin 23.07.2013 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz;

  Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Ozyerli ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin cozum saglanarak, musterimizle mutabakata varilmistir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz.

  Saygilarimizla,  HP Tuketici Urunleri Operasyonlari