04 Eylül 2013 #1993568

Yaz Günü Sıfır Ariston Indesit Dolabım Sorun Çıkardı!

Güvenerek aldığım Ariston marka dolabım alalı 1 ay olmamasına rağmen, arızalanmış olup yaz günü ailecek mağdur olmamıza neden olmuştur. 1 hafta geçmesine rağmen işlemlerim tamamlanmadı ve bütün yiyeceklerimiz bozuldu. Ariston markasına güvenmek ile çok büyük bir hataya düştüm. Ayıplı mal olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi . En kısa sürede çözüm bekliyorum.


Müşteri memnuniyeti denen hiçbir hizmetleri yok. Aradığım temsilcisi dolabımı değiştireceklerini; fakat Manisa'dan ürün geleceğini aktardı. Bu sıcaklarda bir ev nasıl dolapsız olabilir düşünmüyorlar. Bu kadar büyük bir olarak düşündüğüm (en azından almadan önce ) bir dolap temin edemiyorsa bu işleri yapmamalı.

Zehra 115 Okunma

Cevaplar

  • Zehra07 Eylül 2013

    Ariston marka buzdolabı aldığım için pişmanım. Çevremdeki herkese Ariston markasını kötülüyorum. Bir aydır buzdolapsız idare ediyoruum.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön