4 g
#12257609

Uzatılan Garantiyi Vestel Kabul Etmiyor

Yaklaşık 3.5 yıl önce aldım bulaşık makinem su akıtma problemi ile 2018 Eylül'de servise gitti. Tamiratı yapıldı ve garanti kapsamındaydı. Birkaç ay sonra garantisi bitmek üzere olan makinemin garantisini belirli bir ücret karşılığında 1 yıl daha uzattım.


Şu an makinem tekrar su kaçırıyor ve Hotpoint'ten yetkili kimseye ulaşamıyorum, derdimi anlatabileceğim. Yetkili servis Vestel'e devretmiş ve ek garanti bizimle ilgili olan bir şey değil biz ücretli bakarız diyor.


Ben belirli bir ücret karşılığında uzattığım garantisinin ücretini ya Hotpoint'ten arkadaşlar iade etsinler ya da Vestel servisini aldıysa elimde Ariston'un gönderdiği imzalı kaşeli garanti belgesine bakarak ücretsiz tamir etsinler. Servis değiştiyse burda neden müşteriler mağdur olsun. Ben cihazımın Vestel tarafından garanti kapsamında onarılmasını istiyorum.

Çağla Çağla 347 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi4 g

    Merhaba, Değerli Indesit / Hotpoint-Ariston kullanıcısı, Vestel Müşteri Hizmetleri’ne hoş geldiniz. 1 Nisan 2019 tarihi itibariyle Vestel ailesi olarak kullandığınız markanın satış sonrası hizmetlerini vermeye başladık. Sizinle tanışmaktan mutluluk duyuyor, Vestel hizmet kalitesi farkını yaşatma fırsatı elde ettiğimiz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürebilmek için çözüm alternatiflerimiz ile birlikte sizinle irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları