24 Ocak
Yorum Yap
#11492666

Hotpoint Indesit Yüzünden Bulaşıklar, Çamaşırlar Elde Yıkanıyor!

Hotpoint Ariston’dan evimizin tüm beyaz eşyalarını aldık. Ürünlerin hepsinden nefret etmemiz çok uzun zaman almadı. Bulaşık makinesi tüm bulaşıklarımızı çizik ve kötü kokulu çıkarmayı başarıyor. Çamaşır makinemizi de çalıştırdığımızda 56 dairelik bina yerinden oynuyor, komşuların şikayetlerinden bıktık. O sese rağmen çamaşırlarımız beyaz lekeli çıkıyor ve kurutmasını açınca plastik kokusundan durulmuyor. Ayrıca buzdolabımız da tüm bu nefretlerimizi arttırıyor. Buzdolabının alt gözüne ne koyarsak koyalım, buz tutmuş alıyoruz sanki buzluk bölümüne koymuşuz gibi.
Hotpoint Ariston yüzünden bulaşıklar, çamaşırlar elde yıkanıyor. Meyve, sebze, yemekler buzdolabı yerine balkonda duruyor! Evde 16 aylık bebeğimiz var ve bu mağduriyeti en derinden o yaşıyor. Yazık günahtır paranıza da emeğinize de.

Mehmet Mehmet 4.325 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları