09 Ekim 2018
Yorum Yap
#11004736

Hotpoint Indesit Yetkili Servis Yetersizliği!

Evimize bundan 1 buçuk sene önce 2 adet Ariston marka beyaz eşya aldık. Biri buzdolabı diğeri bulaşık makinesi her ikisi de değişik değişik problemler verdi ve hala yaşamaktayız.


Yıldık resmen kalitesiz servis yönetiminiz yüzünden, açılan tüm servis formlarına bakabilirsiniz ve son olarak bayram öncesinde çağırmış olduğumuz İnegöl Ariston servis bulaşık makinesinin tuz tankında sorun var dedi bayram biteli ay olacak biz elde bulaşık yıkamaktayız çünkü tüm bulaşıklar kokuyor her aradığımda parça bekleniyor.


Tüm parçalar yurt dışından mı geliyor. Servis bu mu yani? Arçelik Beko böyle çalışmıyor. Stoksuz gidiliyor benim anladığım keza buzdolabında da parça bekliyoruz şu an dolap tek bölme çalışıyor her ikisinden de bıktık artık.


Bir daha asla evime bu markayı sokmayı düşünmüyorum sırf yetkili servisiniz yetersizliği yüzünden. Şikayetimin en yakın sürede çözümlenmesini, gerekiyorsa sattığınız ürünlerin arkasında durarak değişimini talep ediyorum. Aksi halde tüm mecralarda hakkımızı arayacağım.

Rıdvan Rıdvan 1.254 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Rıdvan01 Kasım 2018

    Tarafınızdan hiçbir şekilde henüz geri dönüş yapılmadı Ariston beni şaşırtmıyor

  • Rıdvan15 Ekim 2018

    Aradan bir hafta geçti tarafınızdan bir telefon bile gelmedi bu kadar basit firma ile alışveriş yaptığım için çok pişmanım

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi09 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları