27 Ocak 2017
Yorum Yap
#7632409

Hotpoint Indesit Yetkili, Ama Yetkisiz Servis

Ariston bulaşık makinamız yetkili servis tarafından rezistansında problem olduğu söylenerek ücret karşılığında değiştirilmiştir. Ancak aynı arızadan dolayı 3 kez daha makinamız servise gitti (aralık). Makinamızın defalarca aramalarımız sonrasında yapılamayacağı, istersek servisten ellerindeki makinalardan birini alabileceğimizi, ücrete yardımcı olabileceklerini söylediler. Ben 2.el istemediğimi o yüzden makinamızın gereksiz değişen parçasının servis tarafından değiştirilerek ücretinin ve makinamızın iadesini istedik. Ancak firma birden "kesinlikle "yapılamaz dediği makineyi yapabileceklerini (gereksiz taktıkları rezistansın parası olan 200 TL'yi istediğimizden tabi ki) söyledikleri 21 ocak'tan beri her gün, bugün teslim edeceğiz diyerek yalan söylemekte. Benim makinemi bedava alıp, üstüne makine satamayan servisin makinamızı iade etmesini istiyoruz (tabi yapılmadıysa parça parası ile birlikte).

Kadriye Kadriye 2.026 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadriye31 Ocak 2017

    Aralık ayından beri bulaşık makinamızın arızası ile ilgili yetkili servisle problem yaşıyoruz. Servis makinamızın ne yapıyor, ne de iade ediyor. Bununla ilgili olarak çağrı merkezine 3 kez şikayetimizi ilettik. Ancak çağrı merkezinin de yaptığı servisi arayarak, yarın teslim edilecek diyerek dönüş yapabilmek. Bir servislerine iş yaptıramıyorlar maalesef. Makinamızı ve haksız aldıkları 200 TL ücretin iadesini acil talep etmekteyim. Yarın denilerek oyalanıp, mağdur edilmek istemiyorum artık.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi27 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları