27 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10715823

Hotpoint Indesit Servis Personeli Kandırıyor!

2011 yılında Hotpoint Ariston marka çamaşır makinesi satın aldım. 7 yıllık garanti yaptırdım. 2014 yılında pompa motoru değiştirildi. Garantisi bitmeden 2018 yılında aynı arızayı tekrar yaptı, makine servis merkezine gitti, söküp, temizledik dediler ancak yapmamışlar çünkü 25 gün sonra pompa motoru kapağını açmaya çalıştığımda durum ortaya çıktı.


Servis Merkezi sahibi açtık temizledik diyor, eve gelen servis elemanı ise el vurulmamış diyor. Her ikisi de aynı servis merkezinde olmalarına rağmen ifadeler çelişkili, bir tanesi yalan söylüyor. Müşteriye çok kötü davranıyorlar ve her şey yalan üzerine kurulmuş durumda.

Yusuf Yusuf 1.027 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi27 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları