06 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8331412

Hotpoint Indesit Servis Çamaşır Makinemi Yapmıyor!

Ariston servisi çamaşır makinamı yapmıyor. Çamaşır makinem arıza yaptı cumartesi günü yetkili servis evime geldi makinemi söktü aşağıda ve yukarıda bulunan 2 adet kartı söktü saç kurutma makinesi ile kuruttu ve garanti dişi diyerek bana hiç servis formu bırakmadan ayrıca 40 TL servis ücreti isteyerek evimden ayrıldı. Makinem şimdi arızalı artı 3 sene garanti almama rağmen makinemi yapmıyorlar. Garanti dışı diyerek ekstra benden 270 TL istiyorlar. Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor.

Kaan Kaan 3.014 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Kaan24 Haziran 2017

  Kesinlikle bu markanın hiçbir ürününü almayın ya da alırsanız direk çüpe atın benim gibi beş para etmez bir marka

 • Kaan22 Haziran 2017

  Hotpoint Indesit çamaşır makinesi arıza yaptı. +3 yıl ekstra garanti olmasına rağmen tamir edilmiyor. Ürünleri çok kalitesiz ve servisleri ne garantilerinin arkasında duruyor ne de mallarını tamir ediyor. Makine servisi, müşteri temsilcisi kimsenin aradığı sorduğu yok, hepsi asılsız.

 • Kaan20 Haziran 2017

  Hotpoint Indesit çamaşır makinesi arıza yaptı. +3 yıl ekstra garanti olmasına rağmen tamir edilmiyor. Ürünleri çok kalitesiz ve servisleri ne garantilerinin arkasında duruyor ne de mallarını tamir ediyor. Makine servisi, müşteri temsilcisi kimsenin aradığı sorduğu yok, hepsi yalan.

 • Kaan16 Haziran 2017

  Hotpoint Ariston çamaşır makinesi arıza yaptı +3 yıl ekstra garanti olmasına rağmen tamir edilmiyor kesinlikle bu markanın hiçbir ürünün tavsiye etmiyor.

 • Kaan09 Mayıs 2017

  Kesinlikle bu firmanın mallarını almayın benim gibi bir sene dolmadan makinenizi çöpe atmak zorunda kalırsınız

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi08 Mayıs 2017

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları