16 Ocak
Yorum Yap
#11454688

Hotpoint Indesit Kusurlu Ürün Satıyor

Hotpoint Ariston kusurlu mal satıyor. Almış olduğum buzdolabı ilk bir ay içinde fark ettiğimiz aşırı soğutması sonucu aradık servisi. Servisten gelenler bir parça değiştirdiler. Bizde neden daha bir aylık dolap bu dolabın değiştirilmesini istiyorum dedim. Onlar da bana müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler.


Aradım, dolabım kusurlu bunun değişmesini talep ediyoruz dedim. Dolabınızda çok büyük bir sorun olmadığı için değişim yapamıyoruz deyip bir de üstüne azarlayıp konuyu kapattılar. Bu alınmış olan buzdolabı tam 3 kez aynı sebepten arızalandı. Servis belgeleri elimde.

Yılmazşahin Yılmazşahin 619 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler