13 Ocak 2017
Yorum Yap
#7502053

Hotpoint Indesit Ariston Buzdolabı Sürekli Arıza Veriyor!

Reklamlara aldanıp 2014 yılında en pahalı Hotpoint buzdolabı aldım, almışken para gitsin ama sağlam olsun dedim. Ama ürünün daha garantisi bitmeden kaç kez teknik servis eve geldi bende unuttum artık. Buzdolabı ses yapar, servis gelir, bu üretim hatası der parça takar, rezistansı yanar üretim hatası der parça takar. Baktım bu böyle devam edecek, onlarda bunun farkındaki gel 135 TL ver garanti uzat dediler, onu da yaptık, el mahkum, kolay değil bir buzdolabını çöpe at başka bir tane al.


Son yaşadığım olay bardağı taşıran son damla, teknik servis eve geliyor parça değiştiriyor, giderken dolap çalışıyor mu,çalışmıyor mu demeden evden gidiyor, üstelik dolabı 1 gün sonra açın diyor,1 gün sonra dolabı açtık çalışmadı, tekrar servisi ara bekle, içindekiler bozuldu.

Vedat Vedat 1.627 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vedat14 Temmuz 2017

    4 ayda bir servis çağırıyorum, bu çizgide, bu kadar kalitesiz ürün çıkarmaya devam etin.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi13 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları