15 Ocak 2014

Ariston Indesit'in Ulaşamadığı Yedek Parça

2013'ün son haftası arızalanan bulaşık makinemize yerel servis hızlı bir şekilde baktı ve ısıtıcı motorunun yandığını söyledi. Yıl sonu olması nedeniyle depolardan mal çıkışı olmadığı ve yedek parçanın yılbaşından sonra gelebileceği bilgisini verdi. Yılbaşından beri sürekli görüştüğüm servisten aldığım bilgi 03.01.2014'te siparişin verildiği, fakat o tarihten beri ne parçanın geldiği ne de herhangi bir bilgi alabildikleri.


Ariston Company merkezini arayarak herhangi birine ben de ulaşamadım. Aynı gün çamaşır makinem için de kazan siparişi verilmişti. An itibariyle 20 gün geçmiş durumda. Evimdeki tüm beyaz eşyalar Indesit ve Ariston. Evimizde bebeğimiz var ve Ariston bizi mağdur etti.

Bahadır 155 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır20 Ocak 2014

  Lokal Servise yedek parça gönderimi olmuş ama benim makinelerimin parçaları gönderinin içinde yok. Sanırım ilgilenme sözde kaldı. Böylelikle bir ayı geride bırakmak üzereyiz.

 • Bahadır20 Ocak 2014

  Şikayetimin hemen ertesi günü müşteri hizmetlerinden aranıp konuyla ilgileneileceği söylendi. Bugün Pazartesi ve hala bir haber yok.

 • Bahadır18 Ocak 2014

  Problemimle ilgili son durum hakkında bilgi bekliyorum firmadan.

 • Bahadır18 Ocak 2014

  Firma merkezi müşteri hizmetlerinden Perşembe günü aranıp parçaların depolarında bulunduğu ve hızlı bir şekilde problemimin çözülmesi için lokal servisle bağlantı kuracaklarını söylediler. Bugün cumartesi, herhangi bir haber yok ve artık lokal servise de ulaşamıyorum.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi15 Ocak 2014

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön