14 Mayıs 2014

Ariston Indesit Yırtılan Kapak Lastiğine Kullanıcı Hatası Dedi

Kasım ayında aldığım 10 kg yıkama ve 7 kg kurutma özelliğine sahip Ariston Indesit çamaşır makinemin 22 nisan'da çamaşır yıkarken kapağından su akmaya başladı. Kapak lastiğinde iki parmak genişliğinde bir yırtık olduğunu gördüm. Hiç bir zaman makinemi çok doldurmam.


Teknik servisi aradım, 23 nisan'da geldiler ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler ısrarla. Ki bıçakla kesmiş olmam, lazım ancak kullanıcı hatası olması için. Bunu da kabul ettim işimi bir an önce görsünler diye 3-4 gün içerisinde parça gelir ve takarız dediler. 150 TL tutan ücretin 50 TL' sini peşin olarak verdim. Aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala gelmemişlerdi. Tekrar aradığımda parçayı yeni sipariş verdiğini söylediler. 1 ay olacak ve ses yok.

Meltem 3.530 Okunma

Cevaplar

  • Meltem18 Mayıs 2014

    şikayetimi dile getirmeme rağmen benimle irtibata yine de geçilmedi.yaklaşık olarak 1 aya yaklaşmasına rağmen şikayetim hala devam ediyor ve ben cihazımı kullanamadığım için şu an zor durumdayım. Çok yavaş hareket eden bir firma olduğu için bir daha tercih etmem.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön