27 Şubat 2013

Ariston Indesit Yetkili Servis Gelmiyor!

Maltepe Altıntepe bölgesine bakan yetkili servisin inanılmaz yavaşlığı artık canımızdan bezdirmiş durumda. Daha önce 3 haftada makineyi yapabilmişlerdi. Ardan 1 ay geçtikten sonra da başka bir yeri bozuldu. 2 gün öncesinde servis kaydı açtırdık.


Bize bugün akşama kadar kesin gelecek diye garanti vermelerine rağmen-bu arada evden dışarı da çıkamadık tabii-akşam arayan teknisyen çağrının daha yeni düştüğünü bizim bölgeye bir kere gidip geldiğini ve bir daha gelemeyeceğini iletti.


Çağrı merkezi ve teknisyenler arasında iletişim kopukluğu ve iş umursamazlıkları bizi fazlasıyla mağdur etti. Bu arada onlardan başka yetkili servis olmadığı içinde sorunumuzu çözemiyoruz.

Sinem 38 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizle görüşülerek ürününe özel servis tarafından müdahele edildiği öğrenilmiştir.Özel servislerin yaptıkları işlemler üzerinde denetim ve yaptırım mekanizmamız bulunmadığından tüketicimize ürünüyle ilgili problemininin devam etmesi halinde yetkili servis yönlendirmesi yapılacağı bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston – İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön