08 Şubat 2016
Yorum Yap
#4839267

Ariston Indesit Yedek Parça Temini!

Bulaşık makinemin arıza vermesi üzerine 23.01.16 tarihinde servisten kayıt oluşturdum 24.01.16 günü servisten elemanlar gelip 3 dk'da motorun arızalı olduğunu parça siparişi verileceğini 3-4 gün sonra takılacağını söylediler. Aradan 1 hafta geçti hiç kimse aramadı 30.01.16 da tekrar arayıp şikayetimi yeniledim. Servisin numarasını benimle paylaşmadılar. En yakın zamanda dönüş olacağı söylendi lakin bugün 15. gün ve hala bir dönüş yok, parçayı bırakın arayıp bilgi veren dahi yok.


4 kişilik evde 16 gündür bulaşıkları elde yıkıyoruz her an gelecekler diye evi bırakıp dışarı çıkamıyoruz. Ne bir bilgilendirme ne bir muhatap var, kurumsallık lafta, mağduriyetimizi tarif dahi edemem. Garanti kapsamındaki ürünümüz evde atıl vaziyette duruyor. 2 haftada müşterisine yardımcı olamayan muhatap dahi almayan ve bir yedek parçayı temin edemeyen firma ve yetkili servisinden şikayetçiyim.

İsmaıl İsmaıl 711 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları