06 Mayıs 2013

Ariston Indesit Temin Edilmeyen Fırın Camı!

Ariston marka fırınımızın iç camı kırılmış olup bununla ilgili İçerenköy de bulunan servisinize fırın kapağı tarafımızdan sökülerek götürülmüştür. Aradan zaman geçip aradığımızda bu camın bulunamadığını ve yapacakları bir şeyi olmadığını belirtmişlerdir.


Bunun üzerine eşim kapağı almaya gittiğinde de 25. - tl ücret ödeyerek 10 yıl üretimi geçtiği için yedek Parça tamir edilemiyor şeklinde bir yazı ile servis fişi almıştır . Evet fırın 2000 yılında bina yapıldığında alınmış. Fakat fırın sağlam ve kiracıyız değiştirmek istemiyoruz .

Suheyla 86 Okunma

Cevaplar

  • Suheyla25 Mart 2014

    maalesef yardımcı olamıyoruz şeklinde dönüşlerinizi iletmiştiniz. Sadece kapağı olmadığı için çalışır bir durumdaki fırını atmak hem üzdü hem yeni fırın almamız kesemize zarar verdi.

  • Suheyla25 Mart 2014

    sadece kapağı olmadığı halde çalışır durumda fırını atmak zorunda kalmak çok üzücü. firmanın mutlak bir çözümü olmalıydı. yazık

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön