24 Temmuz 2013

Ariston Indesit Tamir Ücreti Makine Fiyatına!

31 aralık 2008 tarihinde çamaşır makinesi aldım. 3 yıl garantisi vardı , ekstra ücretle 7 yıla çıkarabilme şansımız vardı . Ama önceki emektar makinemize(bizimle 2 il, 1 ilçe, 6 ev değiştiren) istinaden birde yokluktan uzatmadık(hata imiş)


Makinemiz ilk başlarda çok iyi ve sessiz çalıştı . Ama ilk yıl sonlarında deterjan bölmesinin altında paslanma oldu , kullanım hatasıdır dedik(ki değilmiş şikayetlere bakınca anladık) şimdide makine uçak gibi ses çıkartmaya başladı.


Servis kazan gurubunun değişeceğini söyledi ,fiyatı da 390 TL yani bir makine fiyatı neredeyse. Şikayetimizi merkeze sunduk. Servislerin ithal ettikleri için fiyatları onların belirlediklerini söylediler. Servisi aradım tekrar bana dönecekler hala bek. .

Sabri 193 Okunma

Cevaplar

 • Sabri23 Ağustos 2013

  Bir kere telefonla arandım başkada hiç bir işlem yapılmadı.yeni makina aramaya başladım.ama aristonun yanından bile geçmiyorum.

 • Sabri23 Ağustos 2013

  artık şikayet etmiyorum.çünkü şikayetimin gereksiz olduğunu düşünüyorum.Rekabetin üst seviyelerde olduğu bir sektörde hiç müşteriye önem vermeden hala reklam yapıp satış yapıyorlar helal olsun.ama ben memnun kalmadım bir daha mı hotpoint arıston asla.asla neyi olursa olsun ASLAAAAA.

 • Sabri28 Temmuz 2013

  şikayetimle ilgili herhangi bir işlem yapılmadı.sadece bana telefonla ulaşıldı.servisle bağlantı kurulacağı söylendi.hala bekliyorum.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi24 Temmuz 2013

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön