20 Eylül 2013 #2022348

Ariston Indesit Sorunuma Kalıcı Olarak Çözmüyor!

28. 7. 2012 Ariston 4d gardrob tipi buzdolabı aldım . Bu buzdolabı evime girdiğinden beri servis eksik olmadı. Arıyorum ne zaman arasam geliyorlar . Servisin gelmesinde sorun yok, ama maalesef çözüm yok. Daha önce yapmış olduğum şikayette belirtmiştim.


Aldığım 3. günü servisle tanıştım ve sorun ortalama ayda bir servis gelip sıfırladım tamam diyorlar, ama bu sıfırlama geçici , birkaç gün sonra soğutmuyor. Ustanın komik çözümü ise buzdolabı soğutmayı kestiği zaman , soğutma düğmelerini kapat açmamı istedi . Peki ben evde olmadığım zaman bunları kim yapacak veya geceleri soğutma kestiği zaman.

Özkan 88 Okunma

Cevaplar

 • Özkan24 Ekim 2013

  aman aman bu hataya düşmeyin

 • Özkan24 Ekim 2013

  ariston müşterisini başından salmak için telefonla arıyor çözüm için bulunduğum ilde (hatay antakya) servisine bağlıyor serviste bu defa bu buzdolabı için yapılacak birşey olmadığını arıston buzdolabı elektrik kesilip geldiğinde soğutmayı keser tüketici her elektrik kesilip geldiğinde buzdolabı üzerinde bulunan düğmeleri kapatıp açma gerektiğini söylüyor bu da bu anlama geliyor ariston buzdolabınız varsa tatile çıkamazsınız evden fazla uzaklaşamazsınız hatta geceleri kalkıp kontrol etmelisiniz servisin bu çözümüne ne demeli yanı arıston almak paranızla para almak demektir

 • Özkan26 Eylül 2013

  25.9 2013 tarihinde yaptığınız görüşmede buzdolabını konrol etmeye bilirkişi geleceğini belitmiştiniz bugün 26.9 2013,kontrole gelen usta benim eve en az 10 defa gelip çözüm üretemeyen usta olduğu ve tekrar arıston kesin çözüm üretmemiştir maalesef gelgitlerle garanti bitirme politikası uygulamasına geçtiğini düşünüyorum..

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön