13 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6173347

Ariston Indesit Servisinin Haksız Ücret İsteği!

3 yıl garantili 35 ay önce aldığım 10 kg yıkama, 7 kg kurutma çamaşır makinamda arızadan dolayı gelen yetkili servis kazan rulmanı arızasının olduğu, rulmanın tek değişmediğini komple kazanla değişeceğini ve hatanın üretimde değil sizdedir, 600 TL bedeli vardır dedi. Hakkımı aramak için tüketici hakem heyetine belgesini sunmak için istediğimde 30 lira verirseniz belgeyi vereceklerini söylediler.


Şimdi bunların servisleri o kadar uzmanlaşmış ki adamın gözüne bakarak 10 kg' dan fazla çamaşır attığını biliyorlar. Ama servis geldiğinde hanım evde yoktu acaba dedim cinlerle temasa geçip öylemi anlıyorlar. Hanım kesinlikle 10 kg değil,5 kg bile fazla atmadım diyor. Acaba Hotpoint yardımcı olsa da öbür aleme dilekçe yazsak cevabı da bize verseler. Ben çıkış bulamadım, yetkililer gelin makinemi yapın. Bu sizin üretim hatanız. Ayrıca olmazsa yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Özaltan Özaltan 1.440 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi14 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları