21 Şubat 2013 #1642840

Ariston Indesit Servisi Kurutma Sorununu Çözemedi!

Makinem kurutma yapmıyor ve garanti kapsamında. Makinenin içi sürekli ıslak. Buhar tahliye olmuyor. O nedenle bardaklarım da su damlası lekeleri var ya da ıslak. Servis, (farklı sorunlardan) kayıtlı olarak yedi defa, kayıtsız daha fazla geldi. Servisi sorun hakkında ikna edemedim.


Diğer şikayetlerimde de aynı sıkıntıyı (servisi sorun hakkında ikna etmek) yaşadım. Servis elemanları makinenin içinin (kapak ve yan duvarları) sürekli ıslak olmasının normal olduğunu söylüyorlar.


Tüketici hizmetlerinden farklı servis istedim fakat kabul etmedi. Sorunumun en kısa sürede çözülmesi için ne yapabilirim. İnsan doktorunu seçme hakkına bile sahipken, nasıl oluyor da servis seçimi bu kadar sorun.

Sibel 201 Okunma

Cevaplar

  • Sibel27 Şubat 2013

    4445010 sorunumu çözmüyor, servise bağlıyor. Daha önceki şikayetimde belirttim.

  • Sibel23 Şubat 2013

    Zaten en büyük sorunum da Müşteri Hizmetleriniz. Ne zaman arasam, ya direkt olarak servise bağlıyor ya da sorunumu dinleyip servise bağlıyor. En son aradığımda da (ben hattayken) servisle konuşup bana "sizin makinanızda sorun yokmuş"dedi. Ben başka servis istedim. "Eğer onlarda aynı şeyi söylerse, bir daha sizi aramıyacağım" dedim. Farklı servis gönderemeyeceklerini söylediler. İnsanlar doktorlarını bile seçme hakkı varken, ben servis seçme hakkına sahip olamadığımı söyledim. Sonuç ortada.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli müşterimiz ; Mesajınızda belirtmiş olduğunuz sorununuz henüz çözümlenmediyse 444 50 10 numaralı telefondan Çağrı Merkezimizi aramanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston / Indesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön