11 Şubat 2014 #2287609

Ariston Indesit Servisi Deterjan Satmaya Çalışıyor

11 gün önce Viaport alışveriş merkezinden Ariston Indesit marka sıfır buzdolabı aldım. Servis geldi deterjan satmaya çalıştı, almayınca arıza verirse garantiye girmez bunu kullanmalısınız dedi ve gitti. Ben 35 TL' ye onu almak zorunda mıyım? Dolap 9-10 derecenin altına düşmüyor diye cuma günü yetkili servisi aradım. Servis süper freeze ayarları olmamıştır tuşuna basın ve 24 saat bekleyin dedi. Yaptık ve sonuç alamayıp tekrar aradık. Bu defa fon makinesini alın 15 dk. ısıtın ve 24 saat bekleyin gibi konuştu. Ben ısrarla servis isteyince de servis gelir arıza bundansa yapmadık diye garantiye girmez dedi ve tekrar aradık. Yarın servis gelecekmiş. Benim Ariston Indesit marka sıfır dolap almam mı suçum?

Murat 284 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Şubat 2014

    Servisteki arkadaşlar henüz gelmediği için müşteri hizmetlenizi arayıp bildirdim.

  • Murat11 Şubat 2014

    Merhaba ,bugün servisten geldiler ve arkadaşlar 1 hafta içinde termostat koyup dereceyi öğrendikten sonra değişilip değişilmeyeceği kararı verilebilir dediler,derecede başka müşterideymiş. Ararız dediler ve gittiler. Ben bununla uğraşmak istemiyorum. 10 gün öyle geçti. 1 hafta böyle geçicek derken bunları kabul etmek zorundamıyım? Lütfen bu işi çözün. Saygılarımla.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön