18 Şubat 2013

Ariston Indesit Servis Ücreti Alıyor!

Nevşehir ili, Acıgöl ilçesinde ikamet etmekteyim. Ariston çamaşır makinesi kullanıcısıyım. İlgili yetkili servisi arayarak, çamaşır makinemle ilgili süregelen lekeleri çıkarmama, gürültü çıkarma, yerinde fazlasıyla hareket ederek kayma gibi arıza bildiriminde bulundum.

İlgili yetkili servis, Nevşehir'den Acıgöl ilçesine rutin geliş günü olan cuma günü gelerek, makineyi gözden ve elden geçirdi. Arızaya rastlanılmamıştır denilerek, gelen elemanlarca 25 tl servis ücreti talep edildi.

Bu ücret talebinin, dayanağı nedir? Bu ücret tutarı neye göre belirlenmektedir? Bu durumda, garantinin ne anlamı vardır? Bu uygulamanın keyfi olduğunu ve müşteriyi mağdur ettiğini düşünmekteyim.

Yahya 852 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön