19 Şubat 2013 #1640729

Ariston Indesit Servis Memnuniyetsizliği!

İndeşit DFG 262 NX EU son model bulaşık makinem çıkardığı seslerden ötürü 3 kez servis yüzü görmesine rağmen halen ilgilenen yok. İlgililere attığım mesajlar cevapsız kalıyor ve kaale alınmıyorum. Makinemin sorunu pompa kaynaklı olduğu halde beni yanıltıp detarjan kaynaklı diyorlar.


Ve sorunun çözümü için beni piyasanın en pahalı deterjanını kullanmaya mecbur tutuyorlar gel gör ki bu pahalı detarjan bile sorunu çözmediği halde halen beni ne arayan ne soran var. Ancak ben ararsam bakıyoruz, bakacağız, baktık ama sorun yok diyerek geçiştiriyorlar. Ürün kusurludur olabilir kul yapısı sonuçta ama arkasında durun mağdur etmeyin! 4 haftadır bununla uğraşıyorum.

Giray 143 Okunma

Cevaplar

  • Giray07 Mart 2013

    Sorunun çözümü için bugün bildirim aldım. Teşekkür ediyorum.

  • Giray19 Şubat 2013

    Bir önceki şikayetimde de aynı basma kalıp cevap verilmişti, süreçten benim haberim olmadıktan sonra 4 haftadır neyi takip ediyorsunuz ? Son değerlendirmeyi gerçekten bekliyorum zira bundan sonra ne İngilizce ne de Türkce direkt İtalyanca ile ürünü ve sizi Indesit İtalya'ya yani kendi ülkesine şikayet edeceğim. Benim anladığım Indesit Turkiye olarak şikayet değerlendirecek kalifikasyonlarda personel çalıştırmıyorlar. Hiçbir yetkili beni arayıp bildirimde bulunmadı.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup konunun takibi olduğu belirtmek isteriz.En kısa sürede problem giderilecektir. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön