06 Ocak 2016

Ariston Indesit Servis Çağırmaktan Bıktım!

Buzdolabımdan çok ses geliyordu. Servisi çağırdım ve gelip baktılar. Motorunun değişmesi gerektiğini söylediler ve fabrikadan motor istediler. Eve gelip motorunu yeni motorla değiştirdiler. 2-3 gün sonra yine buzdolabından aşırı bir ses gelmeye başladı. Tekrar servisi çağırdım. Tekrar servis gelip baktı ve buzdolabı arkasından bir parçası düşdüğünü söyleyip sözde düzeltip gittiler. saygısız bir şekilde buzdolabında ses yok dediler ve ben ses kaydı almama rağmen dinlemediler bile. Servis çağırmaya bıktım. sözde 7 sene garantimde var. Evimin içinde traktör sesi dinlemek zorunda değilim. Komşularımla buzdolabı yüzünden bıktım kavga etmeye.

Nurşah 654 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

  • Nurşah06 Ocak 2016

    Buzdolabımdan çok ses geliyordu. Servisi çağırdım ve gelip baktılar. Motorunun değişmesi gerektiğini söylediler ve fabrikadan motor istediler. Eve gelip motorunu yeni motorla değiştirdiler. 2-3 gün sonra yine buzdolabından aşırı bir ses gelmeye başladı. Tekrar servisi çağırdım. Tekrar servis gelip baktı ve buzdolabı arkasından bir parçası düşdüğünü söyleyip sözde düzeltip gittiler. Lakayıt bir şekilde buzdolabında ses yok dediler ve ben ses kaydı almama rağmen dinlemediler bile. Servis çağırmaya bıktım. Rezalet asla almayın sözde 7 sene garantimde var. Evimin içinde traktör sesi dinlemek zorunda değilim. Komşularımla buzdolabı yüzünden bıktım kavga etmeye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön