19 Mart 2013 #1693384

Ariston Indesit Satış İçin Yanıltan Personel!

İndesit buzdolabım soğutmadığı için yetkili servis çağırdım rezistans arızası var denildi garanti kapsamındaydı. servis elemanı bütün sorularıma rağmen bilinçli olarak beni yanlış yönlendirerek yani yanlış söyleyerek arızanın tekrarlanmaması için 35tl lik sprey kullanmamı söyledi ürünün kapsamında böyle bir niteliği olmadığını ürünün üstünü okuduktan sonra anladım ürünün geri alınıp para iadesi istedim .


Ancak müşteri hizmetleri ve servis elemanları ilgilenmedi. Güvenilir olduğunu düşündüğümüz bir markadan alışveriş yaptım ama her şey satana kadar sonrası tam bir skandal eve gelen servis elemanları sanki pazarlamacı gibi o andaki ihtiyacınızı kullanıp haksız kazanç elde ediyorlar düzenleri bu.

Betül 108 Okunma

Cevaplar

  • Betül19 Mart 2013

    Arıza keşfi sırasında arızayla ilişkilendirip sattıkları ürünün arızayla ilgisi olmaması ve bu yolla satış yapmaları hala gayet sıradan bir olay firma için. İhtiyacım olmayan ürün için kullanmazsanız arıza yineler dediler bu satış şekli firma için gayet normal kabul ediliyor. Ürünün iadesini yapmadılar sorunum devam etmekte.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle görüşülüp, prosedürler hakkında bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön