08 Şubat 2014 #2282719

Ariston Indesit Sararan Dolabı Garanti Dışı Bıraktı

16.06.2012 Tarihinde Real Hipermarket Kartal ' dan Ariston Indesit mini buzdolabı satın aldım. Buzdolabın çalışmasından memnunum bir sıkıntım yok, ancak buzdolabı üst plastik tabakasında komple koyu renkli bir sararma oluşmuştur. Diğer beyaz eşyalarımda bu problem olmazken almış olduğum mini buzdolabının üst tabaka komple sarı renk aldığını görünce servis çağırdım. Servis geldiğinde sadece resim çekti. Ürün normalde 3 yıl garantili bir üründür. Pek kullandığım buzdolabı olmadığından yani genelde fişi çekiktir. Servis resim çekti. Soğuk tavırla biz size döneriz denildi. Aradan 6 gün geçti dönen olmayınca ben servisi aradım, garantiniz yok ettiler şaşırdım. 3 yıl denince bu seferde kapsam dışı denildi.

Bahadir 198 Okunma

Cevaplar

 • Bahadir16 Mart 2014

  halen arayan yok anlaşıldı yargı yoluna gideceğim.

 • Bahadir03 Mart 2014

  bunlar adamı satana kadar adam yerine koyuyorlar saatığı ürünlerin arkasında değiller yazı yazıklar olsun.Yargı yoluna gideceğim.Kazandığımda manşet atacağım.

 • Bahadir18 Şubat 2014

  YAZIK ÜÇ KURUŞLUK PARÇA İÇİN SINIFTA KALDINIZ ARİSTON AİLESİ!!!!

 • Bahadir14 Şubat 2014

  dönüş yapan yok!

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön