12 Eylül 2013 #2009000

Ariston Indesit Parça Göndermiyor!

Çamaşır makinesi için talep edilen parça, Manisa' dan İstanbul' a 10 günde nasıl gelir aklım almıyor.
Ariston Indesit için müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu merak ediyorum. Telefonlara çıkan çalışanlarınız kırıcı ve müşterinin ne durumda olabileceğini düşünmüyorlar bile.

Vildan 240 Okunma

Cevaplar

  • Vildan13 Eylül 2013

    Servisiniz geldiğinde parça 2 gün sonra gelecek dedi ve parasını aldı.siz ise parça italyadan 10 gün sonra gelecek dediniz ve para iadesinin mümkün olmayacağını söylediniz. Eğer servisiniz bize geldiğinde o parçanın 10 gün sonra geleceğini söylemiş olsaydı zaten o parayı ödemez yeni bir makine alırdık. Mağdur olan müşteri olarak söylüyorum, kesinlikle Ariston almayın, servis kalitesi yok denecek seviyede. Müşteri ile hem dalga geçiyorlar, hem de peşin olarak aldıkları ürün parasını iade edemeyiz diyorlar. Beni arayan ve bilgi veren Pınar Hanım ise Ariston için bir şans. Kendisine tekrar teşekkür ederim.Ne yazık ki Ariston MARKA olmayı başaramamış.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön