02 Aralık 2015

Ariston Indesit Ofis Tipi Buzdolabı Gürültülü Çalışmaktadır!

Yaklaşık 1 ay önce aldığım İndesit marka ofis tipi buzdolabı rahatsız edici düzeyde ses çıkartarak çalıştığı için firmadan sorunun çözümüne yönelik talepte bulunduk. Firma incelemelerinde çıkan sesin normal olduğunu belirtip aynı şekilde buzdolabını bize iade etti.


Fakat biliyoruz ki bu ses birebir aynı marka aynı model diğer buz dolaplarında çıkmamaktadır. Yani kusurlu ürünün kusurunu yetkili servis görmezden gelmektedir. Ayrıca başka marka bu tip buz dolapların da bu kadar rahatsız edici bir gaz akış sesi kesinlikle yoktur. Mevcut hali ile bu dolabı kullanmak istemiyoruz. Sonuç olarak İndesit gibi büyük bir firmanın sattığı ürünün arkasında durarak mağduriyetimizi gidermesini rica ediyoruz.

Onur 951 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Şubat 2016

    Kesinlikle firma tarafından sorunun çözümüne yönelik bir yaklaşım görmedik. Konuyu Hakem heyetine taşıdık. Bir daha asla ve asla hotpoint ariston veya indesit hiçbirinin yakınından bile geçmeyeceğim. Teknik servis sorumluluğunu yerine getirmiyor. Firma dua etsin Hakem Heyeti onları haklı bulsun (ki hiç sanmıyorum) aksi durumda bu hukuk mücadelesinin sonucunu elimden geldiğince tüm Türkiye'ye duyuracağım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön