07 Ekim 2015
Yorum Yap
#3886479

Ariston Indesit Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

12/2012 tarihinde Ariston Indesit Hotpoint'ten derin dondurucu aldım sırf dikey ve enerji sınıfı için tercih ettim. Aldığımdan beri sesli çalışıyordu ama ben bunun arıza sebebi olduğunu düşünmedim 20 gün önce aniden on/off düğmesinin ışığı söndü kurban bayramının 3. günü arızayı arayıp bildirdik bize bayramdan sonra geleceklerini söylediler.


Bayramdan sonra aradığımızda da arıza bildirmemişsiniz dediler tekrar arıza kaydı bildirdik. 2 gün sonra gelip motoru yanmış motor siparişi vereceklerini söylediler ama 10 gün oldu ne gelen var ne giden dondurucu bu sonuçta. 20 gün normal süreç varmış stoklarda varsa gelir yoksa şikayette bulunursunuz diyor bana benim malzemelerim bozulduktan sonra şikayetin ne faydas var.

Nagihan 327 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler